Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Lehet nem jó a kategória, de...

Lehet nem jó a kategória, de ti mikor döntöttétek el véglegesen hogy mit szeretnétek dolgozni, úgy hogy utána abban a munkakörben is maradtatok?

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat :)

2017. ápr. 4. 20:18
 1/7 anonim ***** válasza:
25 meg nem sikerült, majd ahogy alakul..
2017. ápr. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mikor lehetett okj-re jelentkezni(valamikor érettségi környékén) egyik osztálytársam mondta, hogy menjek vele arra a képzésre. Igazából a beiratkozásnál kérdeztem megy az egyik tanáromat, hogy ez az-e amire én gondolok és végül meg is csináltam meg tetszik is. Most a főiskoláját csinálom az okj-s képzésemnek.


Maradni valószínűleg maradok, mert mást nem tudnék magammal kezdeni. Azért elég sok változatosság van, ha megunom még mindig van más terület amivel foglalkozhatok.

2017. ápr. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%
En meg csak 0.os vagyok. Szinkronuszok, es van most tobb kezdo csoport ott segitek be mindig mint edzo. En edzo szeretnek lenni, es eddig amennyit tapasztaltam belole barmeddig tudnam csinalni.
2017. ápr. 5. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

kb most, 19 évesen. Én először konkrétan nem tudtam ,hogy mi akarok lenni, így csak választottam egy egyetemi szakot, ami megfelelt azoknak a tantárgyaknak, amikből a legjobb voltam. Kicsit hezitáltam, hogy ez nem biztos, hogy nekem való, de a 2. félév végefelé közeledve úgy érzem, hogy jól döntöttem, mert nagyon érdekel, amit tanulok, és jó is vagyok belőle.


Szóval nézd, hogy miből vagy jó, mit szeretsz, próbáld meg, és han em jön össze, akkor fogj valami másba :)

2017. ápr. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
35 év
2017. ápr. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
#4 munkád is lesz vele? Mert a kérdés arra irányult
2017. ápr. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Villamosmérnökin vagyok, jó esélyeim vannak :)
2017. ápr. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!