Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Neumann matek-infó szak milyen?

A Neumann matek-infó szak milyen?

Figyelt kérdés

Besokkaltam. Nagyon buta emberekkel vagyok körülvéve és az órákon sem csinálunk semmit ebben a suliban. Pedig nagyon jó órarendünk van, programozás, IT alapok,gyakorlat,elmélet...stb.

De a közösség és a tanárok egyszerűen borzalmasak, szóval ha tudnátok mesélni hogy az egri Neumann matek-infó szaka mit takar és hogy a közösség milyen azt megköszönném.



2017. ápr. 5. 21:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Hova jársz most? :|
2017. ápr. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nem tudom mennyire aktuális még a kérdésed,de a Neumann a lehető legjobb döntés.Nagyon sok intelligens ember van már 9.-ben is és a társaság fantasztikus,az emberek nagyon elfogadóak.Itt nem érdekes a korod,barátkozhatsz bárkivel és a tanárok is jól tanítanak.És a matek-infó szak is jó,én is arra járok(bár nem a kedvencem az infó tanárom:D).Szóval,ha átjönnél szerintem könnyen be tudnál illeszkedni és szeretnéd.
2017. ápr. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
És vannak szakmai tantárgyak vagy csak emelet óraszámban van a matek és az informatika?
2017. máj. 7. 09:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!