Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tudn@ valaki mondani nekem...

Kapitany99 kérdése:

Tudn@ valaki mondani nekem művészeti iskola neveket a 4-5-6 vagy esetleg a 7 kerületben?

Figyelt kérdés

Művészeti suliba szeretnék menni s azon belül is a színészet felé. Igazából nem nagyon értem az itteni tanügyet s hogy-hogy vannak a sulik mert én erdélyből valló vagyok. Itt szeretnék elérni valamit az életben.

Azt is meg köszönném ha valaki + információkkal szolgálna! :))



#iskola #művészet #V. Kerülethez közel
2017. ápr. 8. 13:46
 1/7 anonim válasza:
Középiskola vagy Általános iskola?
2017. ápr. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Középiskola! S a 11. osztályt szeretném Budapesten kezdeni.
2017. ápr. 8. 19:21
 3/7 anonim válasza:
Megmondom őszintén, eggyet sem ismerek. De mindjárt keresek neked.
2017. ápr. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

13. kerületben (a 4. kerület mellet) találtam egyet:Forrai Gimnázium és Művészeti Szakgimnázium

A 8. kerületben (az 5. kerület mellet)

Bocs hogy nem találtam azokban amiket leirtal, de ezek nincsenek messze. Próbálj meg neten keresni hátha találsz jobbat. Egyébként írjál nekik vagy hívd fel őket hogy hogyan tudsz átmenni oda, mert én nem tudom.

2017. ápr. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
A 8. kerületben az iskola neve Vörösmarty Mihály gimnázium
2017. ápr. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segítséget! A 13. kerületben lévő suli nevét esetleg leírnád? :))
2017. ápr. 8. 22:49
 7/7 A kérdező kommentje:
Jaj bocsi el néztem... látom. Bocsi! Köszönöm szépen!!!
2017. ápr. 8. 23:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!