Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Aki a miskolci kossuth gimiben...

Aki a miskolci kossuth gimiben végzett/van mi a véleménye róla? Vmi infót tudnátok mondani?

Figyelt kérdés
Van e kolija ha igen milyen milyen messze van a sulitól meg milyenek a tanárok, a diákok, mennyire szigorú, stb ami infó van az jöhet előre is köszi :D
2017. ápr. 9. 21:00
 1/1 anonim ***** válasza:
Én odajárok pedagógia szakra.Szeretem a sulit,nem gyenge de annyira nem is erős mint mondjuk a Földes.A tanárokról én csak jókat tudok mondani.Nagyon jófejek,de szigorúak is közben,én ezt nagyra értékelem bennük.A sulinak kolija nincsen,sokan viszont a Szent Teréz lánykoliban vannam.(Én mondjuk pont nem,de az én kolimban nem sok Kossuthos van.Ha jól tudom rajtam kívül egy lány :D)A Szent Teréz vagy 5perc sétára van tőle.Ha valamilyen kérdésed még akad írj nyugodtan :D
2017. ápr. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!