Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Villamosmérnök Bsc után...

Villamosmérnök Bsc után Műszaki Menedzser Msc?

Figyelt kérdés

Mennyire elborult ötlet villamosmérnök Bsc diplomával Műszaki Menedzser msc-re menni?

A diplomám most lesz meg ha minden jól megy, és munka mellett levelezőn a SZIE műszaki menedzser szakon projektmenedzsment szakirányt néztem ki. Jövőre jelentkeznék csak, de előrelátó szeretnék lenni.

Köszönöm!



2017. ápr. 11. 10:36
 1/1 Vodafonelive ***** válasza:
100%
Én csak a leírtak meg a hallottak alapján azt tudom, hogy jó kombó egy mérnöki diplomával párosítva. Én is most fogok végezni(remélem), gépészmérnöki szakon és a fent leírt egyetemen bejelöltem ezt a szakot levelezőn, mint 3. opció, de csak azért, hogy ha fel is vesznek később átjelentkezzek a létesítmény szakra, közben kérvénnyel felvenném a szak tantárgyait(mert megoldható), hogy még véletlenül se legyek csúszásban.
2017. ápr. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!