Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Fizikai alkalmassági előtt...

Fizikai alkalmassági előtt mit érdemes étkezni?

Figyelt kérdés

Előtte nap konkrétan meg akár közvetlenül előtte...valamint a kávé mennyire hatásos? Ritkán kávézom, de engem fel szokott pörgetni, és nem fáradok el tőle gyorsan, de tesóm szerint nem érdemes kávét inni, mert a végére nekem annyi. Esetleg rántotta-kávé kombináció reggelire? Mondták, hogy valami könnyű kaját kellene meg szénhidrátot. De az konkrétan mit takar? Mit javasoltok? Valamilyen energia löket kellene előtte.


RTK-ra felvételizem, 20-án megyek fizikaira.



2017. ápr. 11. 21:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem kell kávé
2017. ápr. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vagy ha mindenképp kávé akkor tejeskávé
2017. ápr. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hmm..akkor mit?
2017. ápr. 12. 16:57
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem étkezz hasonlóan, vagy egy kicsit több fehérjét vigyél be. Reggelire tojás és narancslé szerintem tökéletes. Egyébként hajrá!
2017. ápr. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Étkezz úgy ahogyan egyébként is szoktál. Nem hiányzik a szervezetednek, hogy újdonságokkal kisérletezz pont ilyenkor.

Sokkal fontosabb, hogy kipihent legyél és nem csússzon a tornacipőd.

2018. jan. 24. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Jó, köszi, már mindegy, azóta teljesítettem itt az első félévet.:D
2018. jan. 24. 23:10
 7/7 anonim válasza:
Nem is elsősorban neked írtam, hanem majd ha jönnek az idén jelentkezők, akkor majd ha visszakeresik a kérdéseket, akkor lássák :)
2018. jan. 25. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!