Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek a Debreceni...

Szerintetek a Debreceni Egyetem gyógytornász szakán sokat fog emelkedni idén a ponthatár?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 14. 20:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezt nehezen lehet megmondani, főleg úgy, hogy változtattak a mostani érettségiken, de az elmúlt évek tendenciájából és a jelentkezők számának emelkedéséből kiindulva azt mondom, hogy lehetséges, hogy emelkedni fog, igen.
2017. ápr. 15. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hogy sokat, az más kérdés, mivel eleve alacsony a ponthatár, próbálj 390-400 fölé lőni, és azzal biztosan bent leszel.
2017. ápr. 15. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Értem. Hát az nem lesz egyszerű...
2017. ápr. 15. 06:58
 4/6 BlackLove válasza:

Ha valaki ezen az egyetemen tanul, vagy jelentkezni szeretne rá idén, akkor nem lenne olyan kedves, hogy segít nekem egy kicsit?


Én most fogom végezni a 12. osztályt, viszont Romániában lakom, és tudtommal február közepéig be kéne adnom a jelentkezésem az egyetemre (Debrecen szintén). Én is gyógytornász szeretnék lenni. Szeretnék érdeklődni egy kicsit, ha nem gond.

2018. jan. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Picivel
2019. jan. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát,mikor nálam aktuális volt a kérdés, akkor elég sokkal emelkedett...😅
2019. jan. 13. 10:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!