Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miért ilyen gyerekes és...

Miért ilyen gyerekes és felszínesek a tanárok?

Figyelt kérdés

A töri tanár ma így csinál hogy tudom, egy tanár titokban kellene tartsa de nekem a kedvenceim:..... S elkezdte sorolni, s akiket nem bír azokra flegmán s lenézően tekint, az óráján meg mindig ugyanazokat ajnározza.


Egyik melléktárgyat tanító meg 100%-ban pfára adja a jegyet, akit ismer 5-ös, aki szimpi 4, aki nem az 3 vagy 2. Tökre ugyanazt mondta el mindkettő, s a nem szimpi alakra nem is figyelt.. Aztán mikor mindenkit lefeleltetett 5-öst írt be mindenkinek, de nem ezen van a lényeg...


Egy 3. tanár meg mikor kellett választani 4-embert hogy képviselje az iskolát, senkit meg nem kérdezett, haverokra rábízta a feladatot, s mikor mondtam hogy szerintem gyengére sikerült, leüvöltött hogy akkor miért nem én csináltam.. De könyörgöm, nekem nem is szolt.. Akkor minek kérdezte meg a véleményünket?


Megint másik tanár versenyen senkinek nem szól, olyan tantárgyról van szó, ő is a haverokat kiválasztja az osztályból, s annyi.


Spanyol tanár meg csak az osztály felének tart órát, többivel nem foglalkozik, szerinte az introvertáltak nyomorékok s ennyi.


10.-es vagyok, matek oszályban egy 100.000-es város egyik "elit" sulijában. A tanárok fele (nem túlzok) ilyen. Tudom hogy csak egy "különleges" esetet fogtam ki, én nem magamat sajnálom, nekem még jó a helyzetem, de fáj látni ezeknek a ****-nak a megnyílvánulásait..



2017. ápr. 14. 21:46
 1/3 A kérdező kommentje:
*olyan tantárgyról van szó amihez mindenki konyít egy kicsit.
2017. ápr. 14. 21:48
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert ők is emberek, és sokan nem tudják kezelni a pedagógusi szerepüket. Szerintem sem ideális, de mindenhol vannak ilyem figurák, nem sok mindent lehet velük kezdeni.
2017. ápr. 15. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Az hagyjan, mi sulinakban rosszabbak.

Rám rámorditott a tanar, hogy irjak, vagy egyest ad, egy gyerek meg fekudt a padon es aludt. Szandekosan nem vette eszre.

Es az a gyerek nyalja a seggét meg irogat neki meg olelgeti.

Ez igaz nem hazudok.

2017. ápr. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!