Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ilyen helyről bejuthatok a...

Anonymus0123456789 kérdése:

Ilyen helyről bejuthatok a DSZC Bethlen Gábor szakgimnáziumba?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy 26-án jön a levél, de szeretném ha feltudnék készülni hogy mire számítsak.

4 szakot jelöltem be, a kéttannyelvűn 57.vagyok és 34-et vesznek fel.

Van még két pénzügyi-számviteli az egyiken 49.vagyok és 17-et vesznek fel, a másikon 56. vagyok és 12-t vesznek fel.

Szerintem a legesélyesebb az ügyfélszolgálati szak ahol 35.vagyok és 22 vesznek fel. De ettől is félek.

Nagyon félek, hogy nem jutok be, ez az első amit megjelöltem, ide szeretnék nagyon bejutni. Szívesen veszem jelenlegi Bethlenesek válaszát, és bárkiét aki tud segíteni. Nagyon köszönöm!



#felvételi #Betlen Gábor Szakgimnázium DSZC
2017. ápr. 16. 13:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Nézd itt meg:

[link]

2017. ápr. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az intézmény középfokú telephelyeinek középfokú beiskolázási adatai az elmúlt két tanévben:


Ezt a sort kell megnyitnod. A tagozatok végén ott van, hogy hányadik volt a legutolsó az ideiglenes rangsorban, akiket még felvettek.


Szerintem nincs izgulni valód!

2017. ápr. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépe a válaszokat, megkaptam az értesítést.. Felvettek:)
2017. ápr. 21. 21:57
 4/5 anonim válasza:
A kéttannyelvű közgazdaság szakra? Oda megyek én is. :)
2017. ápr. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Akit felvettek a 105-be ide válaszoljon : https://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__magya..
2017. ápr. 29. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!