Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van Budapesten olyan egészségü...

Van Budapesten olyan egészségügyi szakközép iskola vagy szakgimnázium ahol nincs tandíj?

Figyelt kérdés

Mert amit én találtam ott azt írták,hogy van tandíj.Csak azt elfelejtették megemlíteni mennyi...😁

A lényeg hogy ne legyen tandíj(láttam hogy több egészségügyi szakközép van ott de nem budapesti vagyok így nem tudok utána nézni rendesen, ja és nem nagyon érdekel mennyire erős mert mem egészségügyben akarok majd elhelyezkedni de mivel most egészségügyi szakgimnáziumba járok így nem vesznek át gimibe)

Tehát csak a könyvekért kelljen fizetni.Van ilyen?

Meg ahova át is vennének következő tanévbe?11-be.



2017. ápr. 22. 20:41
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja meg persze ha lenne kollégium az is jó lenne.Annak természetesen tudom hogy van díja
2017. ápr. 22. 20:50
 2/5 anonim ***** válasza:
Most hova jársz?
2017. ápr. 25. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Egy vidéki egészségügyi iskolába.De feljárni vonattal tudnék, meg is engedik.
2017. ápr. 25. 15:46
 4/5 anonim ***** válasza:
Melyiket találtad, ahol van t.díj?
2017. szept. 3. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A Semmelweisban val.színűleg

nincs t.díj

2017. szept. 3. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!