Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Vélemények a budapesti Sztehlo...

Vélemények a budapesti Sztehlo Gábor evangélikus gimnáziumról?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 23. 14:28
 1/2 Sógor Dávid válasza:

Szia! Bar talan mar csak a jovo evibfelvetelizoknek segitek de, leirom.

En oda jarok 11.be . Nagyon szeretem, jo a kozosseg, azokat akik allitolag csurhe nep rogton kirugjak. Lehet azt olvasod mashol hogy cigizunk stb de ez a diakok legfeljebb 25 -30% resze. A tanitas jo, legalabb is ha nem szologatsz be a tanarnak, ez egy kozepiskola, matekon nem fog az asztalodhoz hsjolni marika neni es magyarazni, befog csuszni par rossz jegy de az elet megy tovabb. A most indult tagozatok nagyon kiralyak. (Foleg a tori) irj nyugodtan ha erdekel valsmi neg. Amugy nincs egyenruha ugyan abba vagy mint az utcan

2017. dec. 26. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia, tudom, regi a kerdes, de esetleg az idetevedoknek megirnam az en velemenyemet a Sztehlo gimirol.

A gimi atlagos, jofej tanarokkal van tele(talan 1-2 van, aki nem annyira az), illetve az oktatas sem rossz.

DE.

Sajnos ahoz kepest, hogy vallasos suli, eleg sok olyan embert vesznek fol, akik a leggyalazatosabb modon tudnak viselkedni a diaktarsaikkal. Sajnos engem egy fiu kepes volt kiutaltatni az osztalybol, csak azert, mert torin rossz megoldast mondott, en meg kijavitottam ot(ez 9-dik osztaly 4 napjatol folyamatosan megy). Azota folyamatosan ocsarol engem mindenert, kibeszel, megalaz nem csak az osztalytarsaim elott, hanem az egesz evfolyamnak elmondja a magaet rolam, ezert nagyon sokan nem akarnak velem szoba allni. Egyszer visszaszoltam neki, mert elegem lett, es megvert.(fiu letere lanyt)

Szotak irigykedni, ha jobban teljesitesz mint ok, ezert is kepesek utalni. Arrol ne is beszeljunk, hogy ebben az iskolaban vannak rasszista diakok, akik szinten tonkre tudjak tenni az eleted.

Nincs olyan osztaly, ahol ne menne internetes vagy lelki bantalmazas, emiatt sokan szoktak elmenni 9-10-be.

Rossz abba belegondolni, hogy meg 8.-ba mennyire szerettem volna ide bekerulni, ami vegul meg is tortent, es most mennyire varom azt, hogy atvegyenek egy masik suliba.

szoval ha egy egeszseges lelki allapottal szeretnel elni, illetve jol erezni magad, kerlek ne gyere ide.

*hogyha esetleg valaki rajztgozatra szeretne menni, az ne tegye, mert a rajzoktatas egy nagy rakas szar.*

Akarmennyire is jo a tanitas meg jo tanarok vannak, fontosabb az, hogy jol erezd magad egy kozossegbe, nem peidg minden nap szorongva bejarkalni.

Remelem ezzel valamennyit segithettem, de ha nem, akkor sajnalom, a velemenyemet probaltam kifejteni.

2020. márc. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!