Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Végzett valaki mar aTSzC...

Végzett valaki mar aTSzC Szent Imre gimnáziumban Esztergomban? Vagy most Szakgimnazium Aki ott végzett vélemény? Főleg az informatikai csoport érdekel',

Figyelt kérdés

#Esztergom #informatika #TSzC Szent Imre gimnázium
2017. ápr. 28. 10:09
 1/4 anonim ***** válasza:

valaha ez a suli egom legjobb gimnáziumából és szakközépjéből lett összegyúrva... és minden a célból történt, hogy tönkretegyék...

maga a suli nem rossz, de az infó tanárok katasztrófálisan szarok, illetve az iskola vezetése is kifejezetten szar..

2017. ápr. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Fu ez lehangoló,ez nem egy jó hír meg esetleg valaki ??!!
2017. ápr. 28. 15:53
 3/4 anonim ***** válasza:
maga a suli nem rossz egyébiránt és a tanári kar nagyrésze is jófej :) csak az infótanárok szörnyűek
2017. ápr. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én odajártam, akkor még Bottyán volt, amikor végeztem a sulival akkor vonták össze másik gimnáziummal és egy általános iskolával akkor lett Szent Imre az "új" iskola neve.

A barátnőm akkor még odajárt de csak szidták az egészet, sok ismerősöm volt még ott mindenki szidta a vezetőséget. Akik akkor voltak végzősök amikor első évét kezdte Szent Imre névvel az iskola ők is nagyon panaszkodtak, nagyon szívatták őket állítólag.

A tanárok állítólag még megmaradtak a jó fejek, és normálisak közül, de az informatika oktatás valóban ocsmány, még az én időmben úgy ahogy jó volt, de amilyen tanárok oda kerültek egyik hülyébb mint a másik.

2017. máj. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!