Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » II. kerületi Szabó Lőrinc...

II. kerületi Szabó Lőrinc Kéttannyelvű Gimiről mi a véleményetek? (Közösség, tanárok, követelmény)

Figyelt kérdés

Sulit szeretnék váltani, jövőre 10.-es leszek, és a Szabó Lőrinc is szóba került, leginkább az angol orientációs osztályai miatt. Elég erős vagyok nyelvekből, tavaly nyelvis voltam, most rendes 9.-be járok, így angolból nyelvvizsgám is van már, szerintem azzal nem lenne gond.

Átjelentkezésről tud esetleg valaki valamit? Egyáltalán van rá lehetőség?


Köszi előre is a válaszokat!



#középiskola #budapesti gimnázium #angol kéttannyelvű iskolák
2017. ápr. 28. 18:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Valaki aki odajár
2017. szept. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A suliban érdeklődj
2017. szept. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Én odajárok, ha bármi érdekel nyugodtan írj rám :) csak túl hosszú, hogy ide most mindent leírjak
2017. szept. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én oda jártam..a tanárok rosszak ...nem túl jó a színvonal az iskola közössége is borzalmas...a nyelvi osztálya viszont jó...de attól meg nem nagyon ajánlom
2018. jún. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Favola69 válasza:
A tanítás színvonala nem túl magas. Simán be lehet kerülni hármas átlaggal. A nyelvoktatás színvonala is gyenge. Ami jó, hogy negyed évente van nyelvi felmérés mindkét nyelvből, és a diák így tisztában van azzal, hogy milyen szinten áll, mikor van azon a szinten, hogy nyelvvizsgára mehet.
2020. szept. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!