Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Bláthy Szakgimnáziumról...

Bláthy Szakgimnáziumról milyen véleményetek van? (Tata) Informatika szak. Van valaki aki oda jár? Milyen a suli?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 28. 19:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Lány vagy?
2017. ápr. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Milyen a suli? Szörnyű.

2 külön álló épületből áll, melyek 150 méterre vannak egymástól. Van, hogy naponta többször át kell menni egyikből a másikba. Ez szakadó esőben nem valami kellemes.

A tanárok komolytalanok, nem tudnak fegyelmezni. Nagyon sokat késnek, sokszor jelentenek beteget, helyettesítés meg nincs.

Elmesélem az egyik magyar órám(érettségizni szeretnék magyarból) a tanár késve jön be, oké nem baj. Azt mondja, még megyek el, mert dolgom van. Otthagy 1 egész osztályt tanóra alatt. Elmegyek, megiszom 1 kávét, vissza megyek, még mindig nincs tanár. Elmegyek 1 boltba, ami vásárolok, vissza megyek a tanár ül és olvas. (ki az aki megjegyzi amit a tanár olvas?) Megkérdezem, hogy Tanárnő fogunk valami hasznosat csinálni az órán? Nem válaszol. Ki megyek az utcára, leülök 1 padra, várok. Óra végére visszamegyek, a Tanár öltözködik, feláll, és azt mondja, ma hamarabb abba hagyjuk az órát, mert dolgom van.

Ilyen a suli, az órák többsége ilyen, amit leírtam.

2017. máj. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. A lányom fog odamenni, informatika szakra. Az első válaszolótól kérdezem: Számít az hogy lány vagy fiú?
2017. máj. 6. 17:17
 4/5 anonim ***** válasza:
Persze.
2017. máj. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Nem aktuális de akit érdekel

Kozmetikus szakon vagyok


Milyen a suli?

Szörnyű

megbántam hogy ide jöttem de át mrnni már nem szeretnék másik iskolába...

2020. máj. 14. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!