Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit csináljak ha nem vettek...

Mit csináljak ha nem vettek fel középiskolába? (lent)

Figyelt kérdés

Egy normális középiskolába jelentkeztem, ami szakgimnázium!

Hívtak tegnap, hogy még egy osztályt indítanak így felvesznek(smúgy nem vettek volna föl). Csak a lapon az volt, hogy oda nem vettek föl, csak oda ahova nem szeretnék (csak tartalékba jelöltem meg). Más nap telefonáltak, hogy felvettek ahova szerettem volna, kérdeztük az iskolától, hogy a rosszabb iskolával mit kell csinálni akkor, mert a lapon az van, hogy fölvette. mondta a jobbik iskola hogy a rosszabbikba fölvettek, akkor a jobbikba nem, mert itt azokat veszik föl akiket sehova! Ez most mi ? Mi tévő legyek? Ha kell hosszabban leírom!



Előre is köszönöm!


De kedden bemegyünk és beszélünk az igazgatóval, lehet számítani valamire?



2017. ápr. 29. 07:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha minden kötél szakad, akkor kezdd el a rosszabbik suliban, és év közben, vagy év végén jelentkezz át a másikba (én csináltam ilyet, kétszer is. Volt egy kis elbeszélgetés, jegyek átnézése, ennyi).

Kedden megy veled valamelyik szülő? Mert hátha még el tudnak intézni neked valamit :)

Egyébként nem értem, hogy nem vettek fel, amikor értelmesen, összeszedetten írsz. Meg az egész kavarást se, de én még a KLIK előtt jártam suliba hál' Istennek.

2017. ápr. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
ok
2017. ápr. 29. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!