Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Üdv mindenkinek! Azzal a...

Üdv mindenkinek! Azzal a kérdéssel fordulnék hozzátok, hogy segítségrt kapjak. Többször is olvastam már, hogy roma származásra plusz pontokat lehet szerezni, de én nem tudom, hogy hol kaphatok papírokat, amik ezt igazolják?

Figyelt kérdés

Először is, szeretném megkerni a nagytobbseget, hogy a blame es hasonló fölösleges üzeneteket hanyagoljuk, érdemi hozzaszolasokra vagyok kíváncsi.

Másodszor pedig olyan emberek valaszara vagyok kíváncsi akik akár részletesen eltudnak mondani, hogy zajlik ez a folyamat. A válaszokat előre is nagyon köszönöm!



2017. ápr. 29. 11:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

azért mert Roma vagy, nem kapsz pluszpontot..

Ha bizonyítottan hátrányos helyzetű vagy, arra igen.

[link]

2017. ápr. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2 (hátrányos helyzetű) v. 3 h-nak (halmozottan hátrányos helyzetű) kell legalabb lenned. A cigány származás természetesen nem elég.
2017. ápr. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Előző vagyok. Idézet a felvi.hu-ról:


"Hátrányos helyzetű hallgató (jelentkező): hátrányos helyzetűnek minősül az a beiratkozás időpontjában huszonötödik életévét be nem töltött hallgató vagy jelentkező, akit középfokú tanulmányai során családi körülményei, szociális helyzete miatt a jegyző védelembe vett, illetve aki után rendszeres gyermekvédelmi támogatást folyósítottak, illetve rendszeres gyermekvédelmi kedvezményre jogosult, vagy intézeti, állami nevelt volt."


[link]

2017. ápr. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!