Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha a matek jól megy és szerete...

Ha a matek jól megy és szeretem is, viszont a nyelvtanulás rettentő nehezen megy, érdemes közgázra mennem?

Figyelt kérdés
Pénzügy és számvitelen gondolkodtam, de félek, hogy nagyok a nyelvi elvárások. Az angol ma már alap elvárás, az megy is, de hogy azt még magasabb szintre emeljem, vagy esetleg még egy nyelvet jobban elsajátítsak... Nem hiszem hogy sikerülne. Illetve még az informtika az, amit el tudok képzelni hogy érdekelne, de mivel a mi gimnáziumunkban az informatikaoktatás nevetséges, mindenképp hátrányból indulok. Vélemények? Valami más szak esetleg? Vagy abszolút máshol kéne keresgélnem?
2017. máj. 4. 15:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Angol az jó, de ha más nyelv nem igazán meg, akkor azt próbáld meg fejleszteni (szaknyelv elsősorban).

Elgondolkozhatsz még a gazdaságinformatikus képzésen is akár.

2017. máj. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De kicsit úgy vagyok, hogy ha nem muszáj nem szeretnék az árral szembe menni... A logikám jó, de egyszerűen hiába hajtok rá a nyelvekre, akkor sem mennek, vagy a többi dolog kezdi el akkor megsínyleni... Tehát nem erőltetném a nyelveket...
2017. máj. 4. 15:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!