Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek az EFEB...

Mi a véleményetek az EFEB Felnőttoktatási Központról?

Figyelt kérdés

Vannak tapasztalatok?


Mérlegképes könyvelő képzésre szeretnék járni, és tudni szeretném, hogy tényleg igaz-e amit a weboldalon írnak? Alaposan felkészítenek a vizsgára? Rendesen megtanítanak mindent? Rendes tanárok tanítanak ott?

A könyvelő szakmánál szerintem fontos, hogy igazán hozzáértő, rendes tanárok tanítsák, akik normálisan le tudják adni az anyagot. Ugyanis ha ebbe a szakmába hibázol, sok pénzt veszíthetsz el, és fentáll a börtön veszélye is.

Azért is kérdezem, mert az előző iskolámban volt olyan tanár, aki nem igazán tudott tanítani, és nem is értettük meg teljesen az anyagot. Meg az iskola se volt a legjobb, enyhén szólva, de a weboldalukon csak jó dolgok voltak írva. Fényezték az iskolát, közbe meg nagyon messze jártak attól, amit a weboldalon leírtak.


Előre is köszönöm a válaszokat!



2017. máj. 9. 10:32
 1/1 anonim válasza:

Szia


Én a logisztikai ügyintéző szakra jelentkeztem tavaly szeptemberben,így nem ismerem a másik szakoktatókat .Akik minket tanítottak,róluk nagyon vegyes a véleményem. Én nem érzem úgy,hogy rendesen felkészítettek volna a vizsgára-ezzel nem csak én vagyok így.Számolásokat alig végeztünk,inkább már csak a tanfolyam vége felé.Nagyon sok minden homályos,szinte érthetetlen. 40tétel van,amit magadnak kell kidolgozni...ergó át sem beszéltük őket. A vizsga nehéz volt, nem tükrözi az átadott tananyag minőségét.Nekem valószínűleg nem is sikerült,pedig párom a tanú rá,hogy heteket ültem a könyvet,tananyagok felett.De mint említettem nagyon sok minden nem tiszta,így csak saját magamra voltam utalva,meg a guglira...Ha ennyire komoly szakmában gondolkozol,mindenféleképpen olyan felnőttképzőt válassz,ahova sűrűn kell bejárni, heti 1x,2x, és minimum másfél éves,akkor valószínűleg minőségi tananyagot adnak neked át.Plusz egy jó tanács, ha tudsz gyakorlatot szerezni az a legjobb.Még így is nehéz lesz.Párom már több mint 10éve benne van a szakmában, de a képzés nagyon nehéz volt neki még így is (6éve).Harmadjára sikerült neki.Remélem tudtam segíteni.

2017. júl. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!