Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogy ment a töri érettségi?...

Hogy ment a töri érettségi? Melyik 2 esszét választottátok,

Figyelt kérdés
2017. máj. 10. 12:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Hihetetlen nagy mázlim volt. Nagyon féltem tőle, de jól ment. Ókori vallás és a dualizmus volt a választottam, neked?
2017. máj. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én mindent kiírtam az atlaszból szerintem egész jó lesz. Tatàrjárás és 2.világháború,pont ezekből tételfeleltem😄
2017. máj. 10. 13:05
 3/7 anonim ***** válasza:

Én is bemákoltam :D

Tatárjárást meg II. világháborút szintén

A világháború egy kedvelt témám a tatárjárást meg pont suliba menet a buszon néztem át. Ráadásul atlaszt se vittem de osztálytársamtól tarháltam egyet és onnan is ki néztem ezt azt. Ha a szóbelit nem cseszem el akkor a négyes megvan :)

2017. máj. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
53%
Én a reformációt és 56ot választottam.Jobb volt mint vártam :)
2017. máj. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A tatárjárást és a 2.vh-t választottam. Szerintem könnyű volt.
2017. máj. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nehezebbre számítottam,kellemes meglepetés volt. II.VH,és tatárjárást választottam.
2017. máj. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Féltem,hogy beletesznek gazdaságis és jogis kérdéseket,de szerencsére ilyen nem fordult elő. Az esszék közül az ókori vallást és a dualizmus gazdaságát választottam.
2017. máj. 11. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!