Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Történelem emelt érettségi...

Történelem emelt érettségi könnyű volt?

Figyelt kérdés
Hogy érzitek?
2017. máj. 10. 15:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon. Az első részhez nem is kellett semmi tudás, sokat segítettek a források, olyan volt mintha szövegértést írtam volna. Az esszék meg az összes ajándék volt, mondjuk az EU gazdaságát kivéve, de az úgyis csak rövid, de muszáj voltam választani. Tatárjárás meg kommunizmus-nemzetiszocializmus összehasonlítása ajándék... Könnyebb volt mint amire számítottam.
2017. máj. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
61%
Nem
2017. máj. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Na most konnyu volt vagy nem?:D
2017. máj. 10. 17:25
 4/9 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem igen. Szerinte nem. Értetlenkedel itt he..
2017. máj. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
jo de te legalabb kifejtetted miert volt konnyu :D
2017. máj. 10. 17:53
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem volt nehéz, viszont csalódtam. Történelemre mentem és nem nyelvtamra, mert ez inkább volt az.
2017. máj. 12. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Es jelentkeztel felsooktatasra?:)
2017. máj. 12. 00:37
 8/9 anonim ***** válasza:
31%

"Történelemre mentem és nem nyelvtanra"


Hát figyelj, én azért nem panaszkodok... :DD De az igaz, hogy más volt mint amire a legtöbben számítottunk, de könnyebb volt így, úgyhogy semmi gond. :D Én az esszéket nem értem azóta sem, hogy hogy adhatnak ilyen könnyűeket emelten. Mondjuk arra számítottam, hogy az újfajtából könnyűek lesznek és nem egyből a legnehezebb témákkal indítják el. De ilyenek, hogy tatárjárás esszétéma emelten... Mondjuk nem azért, hogy egy nehezebbnek jobban örültem volna, de akkor is... :D

2017. máj. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Azért csalódtam, mert így egy olyan is jobban megirhat vagy legalábbis hasonlóan egy emelt TÖRIT aki alig tud valamit. Mindent ott kellett kilogikázni és néha elég férreérthető volt.
2017. máj. 25. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!