Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miért van az hogy a matek...

Miért van az hogy a matek tananyagot tudom, de felmérőn leblokálok teljesen. Otthon illetve vizsgákon minden jól megy?

Figyelt kérdés

Lezárásaim rosszak. 5-8-ban átlagos voltam számtanból, záró vizsgám hibátlan lett, s messze a legjobb. Aztán most 11.-ben próbán megint én írtam az egyik legjobbat, de olyanok akik nálam sokkal nagyobb lezárással vannak, 20%-al kisebbet írtak.



Ez minek tulajdonítható be? Ihazából olyan emberrel ilyen szempontból mint én még nem találkoztam. Stabil tudásom van, visszamenőleg kb. mindenre emlékszek, de felmérőn kb. leblokkál az agyam...



2017. máj. 11. 13:40
 1/2 A kérdező kommentje:
igazából*
2017. máj. 11. 13:41
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem egyszerűen lámpaláz. Meg akarsz felelni valakinek vagy a tanárnak vagy a szüleidének, vagy a szomszéd lánynak és annyira beparázol ezen, hogy elfelejted a nevedet is.

Önbizalmat kell építened magadban. Letojni ki mit gondol rólad és tenni a dolgodat.

A következő dolgozathoz úgy állj hozzá hogy szard le az egészet. Ha nem parázol előjön az a tudás.

2017. máj. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!