Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetem - nem lett meg előző...

Egyetem - nem lett meg előző szemeszterben egy B-s (kötelezően választható) tárgyam. Dékán mondta, hogy vehetek fel helyette mást is abból a blokkból, nem kell még egyszer ugyanazt. Ha a másik se sikerül akkor kérvényt kell beadnom?

Figyelt kérdés
Dékántól megkérdeztem, hogy ha körelezően választható nem sikerül muszáj e ugyanazt felvenni megint v lehet helyette mást is ha van a blokkba. Mondta h persze lehet mást is. Azt tudom ha egy tárgy 2x nem sikerül kérvényt kell beadni h 3.-ra felvehesd. De itt 2 külön tárgy van, viszont 1 blokk alá tartoznak. Tudja valaki?

#tárgy #tantárgy #kötelezően választható #nem abszolváltam #mi a teendő ha
2017. máj. 11. 17:53
 1/1 anonim ***** válasza:

1. Szerintem harmadszor még kérvény nélkül is fel lehet venni egy tárgyat, de lehet, hogy nálatok nem így van.

2. Nem, ez amúgy is tárgyanként érvényes, tehát neked az új tárgy 1. tárgyfelvételnek számít.

2017. máj. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!