Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Budapesti Vörösmaty Mihály...

Budapesti Vörösmaty Mihály Gimnázium vélemény?

Figyelt kérdés

A dráma tagozat érdekelne. Valószínűleg Budapestre költözünk, ezért elkezdtem nézni a gimiket, és eddig ez a legszimpatikusabb. (Jelenleg kilencedikes vagyok.) Milyen a közösség? Milyenek a tanárok? Mennyire veszik komolyan a színjátszást/magyart? Mennyire erős iskola? Milyen a jelenlegi kilencedikes drámás osztály? Pozitív és negatív vélemény is jöhet.

Esetleg ha tudtok egyéb gimnáziumot, ahol van dráma (vagy esetleg média) tagozat, és azt jobban ajánljátok, írjátok le, most minden tapasztalat jól jön.



2017. máj. 17. 22:35
 1/3 A kérdező kommentje:
*Vörösmarty
2017. máj. 23. 07:02
 2/3 anonim ***** válasza:
De várjál, akkor hogy akarsz átmenni oda, ha kilencedikes vagy? :D Tizedikbe mennél majd a mostani kilencedikesekhez jövőre? Egyébként írhatsz...
2017. máj. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Írtam:)
2017. máj. 27. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!