Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Nyíregyházi Egyetemen...

A Nyíregyházi Egyetemen valóban "köcsög" a legtöbb oktató?

Figyelt kérdés
Nyíregyházától nem messze lévő településen járok gimibe, biológia+(még kitalálom) tanár szeretnék lenni. A Nyíregyi Egyetemre gondoltam először, mert közel van és amúgysem az országban, legalábbis nem ezen a részén akarok majd elhelyezkedni. Viszont a legtöbb tanárom Debrecent javasolja, szerintük Nyíregyházán rettenetesen, idézem "idegbeteg", "köcsög", "g*ciláda" oktatók vannak. :D Az egyik mesélt olyat is, hogy az oktató földobta a beadandókat, és tartalomtól függetlenül, amelyik alulra esett az egyes lett, a többi hármas. Mást is mondtak még, hirtelen ennyi ugrik be. Azokat kérdezném, akik ott tanulnak / tanultak. Ez valóban igaz? Nyíregyre könnyebb lenne a bejárás, mint Debrecenbe, oda kéne 2-3 átszállás is nekem... Kolis nem szeretnék lenni, albérletre nem futja. Nem az a kérdésem megéri e, de ha tényleg ilyenek tanítanak, akkor inkább bejárnék Debrecenbe.
2017. máj. 18. 15:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ezek a városi legendákat minden oktatási intézménnyel kapcsolatban hallhatod. A feldobósat én pont a Debreci példával ismerem, úgyhogy ennyit a hitelességről. Gyanítom ugyanúgy az összes többiben/többiről is ugyanúgy keringenek ilyenek.


Ne ez legyen a szempont iskolaválasztásnál. Mindenhol lesznek köcsög vagy kevésbé köcsög oktatók (eleve szubjektív ennek megítélése).

2017. máj. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Azt a feldobósat én is debrecenről hallottam.
2017. máj. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Itt tanulok, soha, egyik tanárral sem volt probléma, imádok ide járni.
2017. aug. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nem hinném, hogy a legtöbb oktató rossz lenne, de amúgy minden egyetemen/fősulin van 1-2 rosszabb...xD
2017. aug. 20. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálunk a Miskolci Egyetemen is ezt mondták. Amúgy lehet hogy egyes oktatók esetében van benne valami. Az életben (legalábbis itt Magyarországon) úgyse az számít, hogy mit tudsz, milyen teljesítményre vagy képes, hanem hogy kinek vagy a csókosa. Lehet erre próbálnak megtanítani. Vagy tényleg csak urban legend.
2017. aug. 21. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!