Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen a gazdasági ismeretek...

Milyen a gazdasági ismeretek emelet szintű szóbeli? Elolvastam minden hivatalos infót róla, inkább egy személyes véleményét szeretnek! Meg azt hogy mit takar a "projekt vedes" .

Figyelt kérdés

Kell prezit csinalni a projektemrol vagy mi? És maga a tetel kifejtes hogyan zajlik?

Minden infóert / tanácsért nagyon nagykn hálás vagyok!!!! Köszönöm előre is!❤



2017. máj. 20. 15:15
 1/5 A kérdező kommentje:

Ja és mennyire részletesen kérdezik az anyagot?

Kell függvénye két rajzolni?

Mennyire szigorúan pontoznak?

2017. máj. 20. 15:18
 2/5 A kérdező kommentje:

Bocsánat a millió kérdésért csak ezen múlik a felvételim.

Muszáj hogy ötös legyen!!

2017. máj. 20. 15:19
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én is most fogok belőle emeltezni, szóval nem tudok minden kérdésre válaszolni, de 2-re mégis. Igen, kell ábrákat rajzolni, ha olyan a tétel (a legtöbb olyan, amihez lehet), és szerintem korrekt módon pontoznak, bár ezt nyilván nem lehet előre megtudni. Én nagyon izgulok a szóbeli miatt, de próbálom azzal nyugtatni magam, hogy a vizsgabizottság is csak emberekből áll, akik nem akarhatnak csak úgy rosszat :)
2017. máj. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Hogy ment nálatok ez az egész tavaly?

Mert Én idén fogok

2018. máj. 19. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Sziasztok en kozepbol fogok de valaki nemtudna a tételekkel kapcsolatban segíteni? Fontos lenne
2019. jún. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!