Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kigyült a 250 Orám? 2Hét van...

Kigyült a 250 Orám? 2Hét van az iskolábol és igy nem szeretnék már potyára bejárni (Szeretnek Dolgozni Menni) Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Igazolatlan orám is van egy pár (35)

Meglehetne oldani hogy ne keljen bejárnom?


2017. máj. 25. 13:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha már úgyis kirúgnak akkor szerintem felesleges. Iratkozz ki. Persze ha nem vagy tanköteles.
2017. máj. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
95%
35 igazolatlan után kirúgnak a suliból ha nem vagy tanköteles (szerintem jogosan). A 250 óra hiányzás után nálunk osztályozó vizsgát kellett tenni bizonyos tárgyakból. Ha nem mész be szerintem tutira kirúgnak.
2017. máj. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
es mit akarsz dolgozni?? mehetsz gyarba, sirva fogsz konyorogni hogy visszamehess a suliba.
2017. máj. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tankoteles vagyok de azt mondtak nekem haa azzal a celal iratkozok ki hogy masik suliba kezdekbsueptemberben kilehet iratkozni....kedves utolso commentelo nem gyarba szeretnek menni.(Bocsi az ekezetekert telon vagyok)
2017. máj. 29. 23:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!