Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tudnátok véleményeket mondani...

Tudnátok véleményeket mondani a budapesti magánkollégiumokról?

Figyelt kérdés
Érdekelne az ár-érték arány, közösség, felszereltség, tisztaság stb.. Köszönöm! :)

2017. máj. 25. 22:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én a Pillangó utcai magánkoliban laktam két évet. Összességében meg voltam elégedve vele, olcsóbban kijöttem mint egy albérlet, fix 40 ezer volt egy főnek rezsivel együtt. Éjjel-nappali portaszolgálat volt, kamerarendszer a folyosón. A szobák két ágyasak, ha egyedül mész, akkor beraknak melléd valakit amennyiben nem fizeted ki az ő részét is (ha jól emlékszem 60ezerért odaadták az egész szobát egy főnek). Fürdő saját volt, viszont konyha csak egy volt szintenként, amit saját magunknak kellett rendben tartani, ezáltal irgalmatlan kosz volt mindig. A szobák szerintem szépek, azokat mi takarítottuk, a folyosót takarítónő, de nem sűrűn végezte a munkáját.. Ami kicsit zavart az a fal vékonysága, eléggé behallatszott a folyosóról minden, de általában csak reggel voltak hangosabbak az emberek, kb este nyolctól én egy embert nem láttam/hallottam a folyosón. Internetet külön kell igényelni 1800-ért, egy kódot adnak, amit csak egy eszközön tudsz egyszerre használni ezt is elég nagy hátrányként éltem meg. Hűtő a szobában, 2000Ft volt azt hiszem havonta. A szerződés szeptembertől júniusig volt, de lehetett hosszabbítani, én nyárra neü kértem, mert hazautaztam. Közösségi élet nem nagyon volt, tényleg nem sűrűn láttam embert az épületben, pedig elvileg telt ház volt. Ami nagyonnagy pozitívum volt, hogy szemben van a Tesco és a Lidl, valamint egy finom Gyrosos. Hirtelen ennyi jut eszembe.
2017. máj. 26. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! :)
2017. máj. 26. 09:13
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ami még eszembe jutott: az internet borzaszto volt, lassu, és sürün el is ment. Sokalltam érte az 1800 forintot, de nincs mit tenni ha ennyi az ára. Viszont bármi elromlott, nagyon segitökészek voltak, rögtön hivtak szerelöt. Még a kiégett izzot is ök fizették. Amin még meglepödtem, hogy minden bevitt elektromos eszközért pluszban kellett fizetni. Szerencsére laptop és hajszárito nem tartozott közé, de ezen kivül melegszendvicssütö, mikro, vizforralo nem mehetett volna csak ugy.. Plusz ami nem tetszett, hogy minden hülyeségért fel akartak számolni büntetést. Tele volt a nagykuka, és csak mellé raktuk le a szemetes zacskonkat. Rá egy orával megjelent a portás, hogy a kamerán látta mit csináltunk, és 2ezer forint büntetést kell ezért fizetnünk..

Lehet nem mész oda, de gondoltam leirom. Mikor én keresgéltem véleményeket a kolirol, olyan rossz volt, hogy nem találtam semmit, hátha ez a jövöben segit valakinek a döntésben.:)

2017. jún. 15. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!