Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemen hogy zajlanak a...

Egyetemen hogy zajlanak a vizsgaidőszakok?

Figyelt kérdés

Általában milyen hosszú ? Mikor derül ki a vizsgaeredménye ? Hányan vannak bent a vizsgán ? Csak szóbeli vagy csak írásbeli vagy mindkettő ?


Én még csak 9.osztályba járok ezért nem igazán tudom ezeket, viszont erről kell angolból levelet írnom. Az elképzelt eset, hogy van egy külföldi barátom aki Magyarországra akar jönni tanulni és meséljem el, hogy zajlanak a vizsgák és milyen kulturális program lehetőségek vannak.


2017. máj. 31. 15:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet írásbeli és szóbeli is akár, bár a legtöbbször szóbeli, legalábbis én az ELTE-n tanulok és ott ha nem kaptunk jegyet a félév végéig, akkor tuti szóbeliztettek. 1-2 írásbeli volt csak. Szóbelin egyből megkapod a jegyet, hisz a végén megmondja a tanár, írásbelin meg várnod kell, míg beírja a Neptunba. Az már tanár függő, hogy mennyi idő alatt sikerül neki. Az meg, hogy hányna lehetnek attól függ, mekkora férőhelyet hirdet meg a tanár. Voltam már oylan vizsgán, ahova csak 10-en jelentkezhettünk, de voltam már 60 fős vizsgán is. :)
2017. máj. 31. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ :)
2017. máj. 31. 15:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!