Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemen, ha egy ZH 2-es...

Egyetemen, ha egy ZH 2-es lesz, felvehetem mégegyszer a vizsgát, hogy javíthassak?

Figyelt kérdés
2017. máj. 31. 20:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha úgy van meghirdetve a tárgy akkor lehet. Nekem is volt most olyan tárgyam, amiből 13. héten volt ZH és arra kaptunk jegyet, de akinek nem sikerült vagy javítani akart annak vizsgaidőszak első hetében volt 1 alkalma rá (lényegében pótZH, csak már a vizsgaidőszakban). Annyi, hogy a ZH-t ilyenkor csak egyszer lehet javítani és benne van, hogyha nem sikerül akkor bukod a tárgyat. A tárgy tematikában nem írja?
2017. máj. 31. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Most vizsga vagy zh?

Mert vizsgát lehet, zht meg attól függ mit mondanak

2017. jún. 1. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Írásbeli vizsga.
2017. jún. 1. 09:52
 4/5 anonim ***** válasza:
Azt valószínű lehet, de meg kell nézni a szabályzatot. Nálunk úgy volt, hogy sikeres vizsgát egy félévben csak egy tárgyból volt szabad javítani, és benne volt a pakliban a rontás lehetősége is.
2017. jún. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez egyetem függő, de nálunk van arra is lehetőség, hogy különeljárási díj ellenében felvedd a tárgyat, amit már egyszer teljesítettél és így kijavítsd az eredményed.
2017. jún. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!