Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha írok egy rossz dogát akkor...

Ha írok egy rossz dogát akkor a tanár megmondhatja hogy írnom kell javító dolgozatot vagy én eldönthetem hogy akarok írni vagy nem?

Figyelt kérdés
1,75re állok egy tantárgyból amit a tanár már kettesre felkerekít. Ha alapból nem irat más dolgozatot évvégén hanem csak a rosszabb vagy bukó tanulókkal egy javítót szeretne akkor azt köteles vagyok így megirni? Választ előre is köszönöm.

2017. jún. 1. 14:31
 1/3 anonim válasza:
Sztem ha a dolgozatot kötelezően megíratja akkor azt meg kell írni. A másik, hogy a tanárnak saját joga az osztályzás, tehát nem köteles megadni a kettest. (Pl ha 3,2 áll valaki arra is adhat négyest, ha úgy ítéli meg hogy indokolt)
2017. jún. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én a helyedben összetenném a két kezem, hogy a tanár lehetőséget ad a javításra.
2017. jún. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Bocsi rosszul írtam ki igazából mert csak a második félévben állok 1,75re elsőben megvoltam 2,5 kb. Csak nehéz anyag volt aztán nem ment
2017. jún. 1. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!