Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Aki képzőművészeti gimnáziumba...

Aki képzőművészeti gimnáziumban vagy esetleg egyetemen tanul, le tudná írni nekem, hogy milyen órái vannak?

Figyelt kérdés
Esetleg egy heti órarend kinézete is érdekelne.

2017. jún. 4. 20:15
 1/4 anonim válasza:
Én gimnáziumban tanulok ott (most vagyok végzős), nekünk nem volt túl sok ilyen óránk, csalódás is volt egy kicsit. :/ heti 3 rajzóra, 9.ben volt 3 kismesterség óra( szövés, bőrözés), 10.ben agyagozás(ez nagyon jó volt, jó tanárral), 11.ben pedig grafika volt. 12ben volt egy művészet történelem óra. És végig a 4 év alatt a szokásos órák ezek mellett.
2017. jún. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Szia 9.-es képzős vagyok. Ilyen szakmai óráink vannak:

-Rajz,festés,mintázás

-tervezés és gyakorlat

-szakmai projekt gyakorlat

-művészettöri

-Ábrázológeometria

-Photoshop

Azt hiszem ennyi.

2017. okt. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
2. Vagyok. Van anyagismeretunk is
2017. okt. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 piriiiii ***** válasza:

Középiskolában 3 nap "közismereti volt, tehát matek, irodalom, nyelvek, kémia, földrajz, stb.

2 nap szakmai, egyik nap volt maga a gyakorlat (szobrászati gyakorlat, amin gipsszel, kővel dolgoztunk), a másik napon volt a rajzmintázás órám, ami az egész napot kitöltötte, azon vagy rajzoltunk vagy agyagból mintáztunk.

És a két napon elosztva voltak művészeti elméleti óráim, művészettörténet, kalligráfia, néprajz, stb.

Most egyetemen tanulok, délelőtt vannak műtermi óráim, délután az elméleti, esztétika, művtöri, modell utáni rajz, különböző szobrászati, művészeti korokkal foglalkozó órák, de ezek évente elég erősen változnak.

Középiskolában is elég erős órarendem volt, a 8-9 óra általános volt egy nap, egyetemen pedig az egész napot kb a műteremben, órán töltöm.

2017. okt. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!