Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyek a legjobb miskolci...

Melyek a legjobb miskolci gimnáziumok?

Figyelt kérdés

Jövőre leszek nyolcadikos és mostmár lassan el kéne dönteni, hogy hova szeretnék menni. Csak gimnázium érdekel.

A Hermanra gondoltam, de ez még nem biztos

Erősrbb gimikre gondoltam. Most év végén 4,6 vagy 4,7 lesz az átlagom, jövőre is tartani fogom. Hol van esélyem?



2017. jún. 5. 18:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
78%

AVASI!! xDD

itt valszleg nagyon eltérő válaszokat fogsz kapni, mindenki a saját sulija mellett fog szavazni, de nembaj :)


sok jó van, sokról mondanak rosszakat.

Ott a Földes, mondjuk az inkább reál, de van töri meg nyelv is. Ismerősöm jókat mond róla.

Herman is jó igen, egy másik haverom oda jár, mondjuk nem sikerült olyan nagyon erős barátságot kötnie senkivel

Zrínyi főként művészsuli tele van fura emberekkel (persze jó értelemben :) )

Avasi én avasis vagyok lehet kicsit irreális lesz a véleményem, de nagyon leakartak róla beszélni általánosban, és szerintem megérte ide jönni, nagyon családias a légkör


először pedig azt döntsd el, hogy milyen szakra szeretnél menni, mert általános kb csak a kossuth és hasonló helyeken van, ahova ilyen átlaggal kár menni.

2017. jún. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Valóban a Kossuth nem a legerősebb ilyen szinten,a Herman és a Földes a legjobb.De azért a Kossuth sem a leggyengébbek között van,főleg ha olyan tanárokat fogsz ki akik ugyanúgy tanítanak mint mondjuk a Földesben.

Egyébként én is ajánlanám az Avasit,csak jókat hallottam róla.

2017. jún. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
A töri szak megszünt a Földesbe
2017. jún. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
92%
Tanulmányi szempontból a jezsu, lévay, földes, hermann a legerősebbek. A jezsut kapásból nem ajánlom, egy mai fiatalnak kb elviselhetetlen az ottani belső szabályozás, túl van szigorítva minden. A lévay sokkal jobb már ilyen téren. A hermann és földes is jó suli, nem hallottam komolyabb problémákat róla. Az avasit én nem biztos hogy ajánlanám viszont, mert nem a legerősebb, kicsit hagyja ellustulni az embereket
2017. jún. 7. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
73%

Hermant ajánlom, a Földesbe inkább a szívatásra mennek rá, az oktatás színvonala kb nulla közben a követelmény egyre magasabb

Egyébként Miskolc legjobb gimnáziuma a Herman!

2017. jún. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Csak azt tudom mondani, amit átéltem és amiket a barátaimtól hallottam. Én hermanos voltam és meg kell, hogy mondjam , tényleg jól felkészíttettek az érettségire. A zrínyit akkor ajánlom, ha művész beállítottságú vagy, az avasival sincs gond, a a kossuthot viszont kerüld el messzire! Onnan csak rosszakat mondtak kezdve a csodálatos tanári kartól, a termek állapotáról , egészen a vallásos.. mondjuk úgy, hogy csak vinné az időd.
2017. jún. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszi!:-) Eléggé művész beállítottságú vagyok..De a Zrínyi nem gyenge?
2017. jún. 12. 20:11
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
A Zrinyi nem gyenge suli! Mondjuk en avasis vagyok,de jelentkeztem anno a Zrinyibe, es jok a tapasztalataim,sot az ismeroseim is jokat meselnek:) Es nem...amilyen szakon en vagyok,egyaltalan nem hagynak lustulni. Amugy minden attol fugg milyen szakra gondoltal,ha leirod akkor jobban tudnank segiteni. :)
2017. jún. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! ment a zöld;)
2017. jún. 18. 18:47
 10/16 anonim válasza:
62%

A Kossuthnak igen is jó a tanári kara, a termek állapota is kiváló - utóbbi az egyháznak köszönhetően. De mindezek mellett valóban nem erős, de legalább úgy teszik le a diákok az érettségit, hogy a suli után nem a pszichiátriára mennek, hanem felsőoktatási intézménybe - Földesre utalnék ezzel.


Egyébként az országos ranglista szerint a Herman a legjobb iskola a megyében, az követi a Jezsu, a harmadik pedig a Földes, a negyedik pedig az Avasi - legalábbis ezek vannak benne a TOP 100-ba, bár szerintem a Lévay üti az Avasit.


A Herman és az Avasi gyerek centrikusabb és szabadelvűbb, nagyobb teret kapsz, viszont a Lévay és a Jezsu az erkölcsi moráljával és konzervatív hozzáállásával a legjobb út az érettségihez.


A Földest kerüld, a Zrínyibe pedig a sok sablon művészlélek pedig csak idegesíteni fog.

2017. jún. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!