Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Felsőoktatási szakképzés...

Felsőoktatási szakképzés pótfelvételis jelentkezés?

Figyelt kérdés

A Szent Istán Egyetem és Budapesti Gazdasági Egyetem valamelyikén szeretnék FOSZK-ra járni szeptembertől, viszont februárban nem jelöltem meg ezt a fajta képzést csak alapszakot. A kérdésem az lenne, hogy ha augusztusban jelentkeznék még a pótfelvételin keresztül, akkor lenne-e esélyem még bekerülni, illetve csak önköltséges képzés fog indulni?


A gazdálkodás-és menedzsmentet megjelöltem alapszakon, azt már sehogy sem tudom most felsőoktatási szakképzésre váltani?



2017. jún. 10. 18:45
 1/1 anonim ***** válasza:

Pótfelvételi során a BGE-n csak önköltséges képzés indult az elmúlt években, illetve nem mindegyik szak csak azok, amelyeknél maradtak még üres helyek.

Tavaly például gazdálkodás és menedzsment nem indult pótfelvételi során FOSZK formájában, de elég sok más indult, érdemes azokra jelentkezni.

2017. jún. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!