Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek debreceni orvosin...

Szerintetek debreceni orvosin milyen lesz a ponthatár?

Figyelt kérdés

2012-ben 415

2013-ban 395

2014-ben 407

2015-ben 409

2016-ban 425 ponttal lehetett bekerulni.

Az írásbelik eredményeit már tudom, ha minden szóbelin max pontot kapok, akkor lesz 434 pontom. Szerintetek mennyi esélyem van? Elképzelhető, hogy néhány pontot csökken?


2017. jún. 12. 19:40
 1/7 anonim ***** válasza:

én valahol 415 és 410 közé saccolnám az idei érettségik alapján

szerintem van esélyed bőven tekintve hogy nőni biztosan nem fog a ponthatár :)

2017. jún. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Bőven van esélyed, de én azért nem adnék magamnak minden szóbelire max pontot, mert az öt-hat közül bőven lehet még rontani, de ez még nem hiszem, hogy problémát jelent majd, gondolom, egyébként is nagyjából 430 körül leszel majd.

Elképzelhető néhány pont csökkenés is, de én nem hiszem, hogy 420 alá megy. Tedd oda magadat a szóbeliknél, és nem hiszem, hogy gond lesz belőle.

2017. jún. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Minden evben megy a gyk-n ez a mennyi lesz a ponthatar-kerdes. Tapasztalatbol mondom hogy nem lehet megsaccolni. Tavaly se gondolta senki, hogy az orvosin annyira felmennek a ponthatarok es megis megtortent... Kár ezen idegeskedni. Hidd el en is akarom tudni a ponthatarokat de mar feladtam a statisztikazast.
2017. jún. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Már a 2 emelt szóbelivel végeztem.

Kémián egy dologra kérdeztek rá, azt tudtam.

Bioszon is tettek egy kérdést, pedig szándékosan ügyesen ki akartam hagyni, mert nem voltam biztos a dologban 😂

Monogám és poligámra példa..

Hirtelen nem tudtam mire gondolni, azzal faggatott a tanár, de addig kérdezgetett, amíg rá nem jöttem.

2017. jún. 12. 22:57
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy kedvesek vagytok velem, most tényleg szükségem van rá 😆
2017. jún. 12. 23:13
 6/7 anonim ***** válasza:
Persze, hát szerintem akkor nincs sok okod aggódni. :)
2017. jún. 12. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Remélem azért 450 fölé nem megy :D
2017. jún. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!