Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Budapesti Metropolitan Egyetem...

Budapesti Metropolitan Egyetem, kommunikacio es media szak. Velemenyekre, tapasztalatokra lennek kivancsi. Jar valaki oda?

Figyelt kérdés
Levelezo es nappali tagozattal kapcsolatos informaciok is erdekelnek.

2017. jún. 13. 21:32
 1/4 anonim ***** válasza:
73%

A gyenge rosszhírű főiskolákból lett kamuegyetemek egyike.


Előnye, hogy Budapesten van az Örs Vezér tér közelében és könnyen lehet diplomát szerezni kommunikációs büfészakokon. Mindenkit felvesznek, mindenki elvégzi. Végülis hasznos annak aki nem tudja mihez akar kezdeni, és addig is szerez egy diplomát. A hangulat kellemes, a tanárok kedvesek, munka mellett is lehet csinálni.

Hátrányai tulajdonképpen nincsenek ha céljaid sincsenek.

Nyilvánvaló, hogy a végén sem kommunikációs szakértő, sem médiasztár vagy újságíró nem leszel, de sok mindenben azért kétségtelenül tájékozottabb leszel ezen a területen.

2017. jún. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
71%

"a végén sem kommunikációs szakértő, sem médiasztár vagy újságíró nem leszel"


Egy tucat általad felsorolt pozíciójú ember járt már a Metropolitan-re, mert volt protekciójuk. Ha az ELTÉ-n végzed ezt a szakot, ugyan úgy kell protekció, álomvilágban élsz.

Egyébként nem kamuegyetem, ugyan úgy kell tanulni, láttam egy statisztikát, hogy 30 valahány százalékos a lemorzsolódás itt is. Nyilván függ az emberállománytól is, aki jelentkezik ide, ebben is igazad van, de ne hidd azt, hogy egy BGE annyira különb lenne. :D

2017. jún. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen mindkettotoknek!
2017. jún. 24. 19:51
 4/4 anonim ***** válasza:
Ugyan úgy
2017. dec. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!