Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az a problémám lenne, hogy...

Kiraly1121 kérdése:

Az a problémám lenne, hogy elértem az igazolt és az igazolatlanok számát ami most nekem 250 óra összesen mi történik ekkor? Mert még vannak késések is azokat is hozzá számolják? Mert az körülbelül 2óra. Vagy csak az igazolt óraszámokat nézik?

Figyelt kérdés

2017. jún. 15. 21:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Hozzászámolják, de az osztályfőnöködnek már közölnie kellett volna veled, ha osztályozóvizsgára köteleznek. Nem feltétlenül kell vizsgázni, ha le tudnak zárni. Az osztályfőnöködet kérdezd, de inkább a szülő, őt komolyabban veszik.
2017. jún. 15. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Rendben köszi a választ bár minnel hamarabb megérdeklődöm, mert nem nagyon szeretném ha osztályozóra küldenének:/
2017. jún. 16. 00:07
 3/3 anonim válasza:
Nem lesz belőle szerintem probléma én már első félévben bőven 200 óra felett voltam év végére meg 300 óra igazolt hiányzásom lett és 9 óra igazolatlan de nem lett ebből semmi probléma :)
2017. jún. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!