Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Államvizsgán miért nem jóindul...

Államvizsgán miért nem jóindulatúak már a tanárok és miért a buktatás a lényeg?

Figyelt kérdés
Államvizsgán szóhoz sem hagytak szinte jutni. A tételt kihúztam, kidolgoztam és nem is hagytak beszélni róla, egyből kérdeztek, és nem is arról. Voltak jó válaszaim is amiket nem is értékeltek. Miért kell ezt egy államvizsgán csinálni? 3 hét intenzív tanulás utan buktattak meg.
2017. jún. 19. 05:24
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

3 hét tanulás után államvizsgáztál?

Mások több éves tanulás után jutnak ugyanide!

2017. jún. 19. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
48%

Az államvizsga nem az érettségi ahol pár jó válasz után (25%) le is vizsgáztál. Lehet, hogy voltak jó válaszaid, de gondolom többségben voltak a rossz válaszok. Hogy a tételedet miért nem engedték elmondani, azt nem tudom. Elképzelhető, hogy azért kérdeztek rögtön mert nem a tételről kezdtél el beszélni.

A jóindulatot felejtsd el az államvizsgán, az egyetem nem a középiskola.

2017. jún. 19. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az évközi vizsgákra is becsületesen készültem, 3-4es átlagom volt, és egyszer sem voltam uv-n. A 3 hét intenzív tanulás alatt azt értem, hogy ez az idő alatt, csak az államvizsga tételeivel foglalkoztam...
2017. jún. 19. 08:21
 4/4 anonim válasza:
CSak az államvizsgán csinálják ezt? ahova én járok, úgy érzem ott is. én még csak második félévet csinálom, de ebből a félévből nem sikerült 3 tantárgy... nagyon el vagyok keseredve, és kettő amiatt nem sikerült, mert a tanárok direkt a buktatásra mentek rá. AMit szerintem azért csinálnak, hogy fizess többet, vagy ne tudd elvégezni az egyetemet.
2017. jún. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!