Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A SOTE-n miért tanítanak...

A SOTE-n miért tanítanak adatbázistervezést?

Figyelt kérdés

A barátnőm SOTE-s, és teljesen elképesztő, hogy milyen felesleges dolgokkal fárasztják az embereket.


Mi haszna van nekik ebből, amikor adatbázisokat tervezni, közvetlenül kezelni informatikusok fognak, ők pedig csak az általuk írt felhasználóbarát alkalmazásokat fogják használni (vagy még azt sem, mert sokszor erre külön asszisztens van)


És nem ez az első ilyen. Egy csomó olyan felesleges dolgot kell tanulniuk, amit soha nem fognak felhasználni, mert az ilyenekre egy arra specifikus embert kérnek fel, pl. mérnököket.


Csak arra jó, hogy bemagolják. A barátnőm ötös lett infóból, de kb. csak bemagolta. Mi haszna van ennek? Szerintem időpazarlás.


Vélemények?


2017. jún. 19. 20:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát ha bemagolja, tényleg felesleges. Így is eléggé a magolásra épít az orvosképzés, beleraknak valamit, ami fejlesztene más képességet is, erre meg az van leszólva.
2017. jún. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Minden szakon vannak tölteléktárgyak, amik színesítik a képzést és tágabb ismereteket nyújtanak.
2017. jún. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A barátnőd milyen karra jár? Csak mert én ÁOK-os vagyok és nincs informatikánk..
2017. jún. 21. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Gyógyszerész
2017. jún. 21. 15:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!