Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Beiratkozásnál fontos szülővel...

Beiratkozásnál fontos szülővel megjelenni, vagy elmehetek nélküle is?

Figyelt kérdés
9. Osztályba lenne most a beiratkozás 23.-án es az anyukám dolgozik azon a napon, nem lenne gond ha egyedül mennék el, vagy lesz ott olyan papír amit csak a szülő írhat alá? Vagy hogy lehet egy ilyen helyzetet megoldani?

#iskola #beiratkozá
2017. jún. 20. 15:25
 1/10 anonim ***** válasza:
66%
Csak szülő irathat be, mert nem múltál el 18.
2017. jún. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Pelenkásfiú ***** válasza:
34%

Nem hiszem, hogy mindenkit kísérgetnek.

Szerintem később is beviheted az aláírt papírokat.

2017. jún. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
31%
De, kedves kettes, mindenkit kísérnek. Visszavinni nem lehet a papírt, mert otthon a szomszéddal is aláirathatja a gyerek.
2017. jún. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Pelenkásfiú ***** válasza:
100%

Ennyi erővel a szomszéd is elkísérheti. :D

Vagy rendőrrel igazoltatják a szülőt?

2017. jún. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Igazolják magukat, úgyis felveszik az összes adatukat a kapcsolattartási adatok miatt. Kiskorú gondviselő néljül nem iratható be.
2017. jún. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Igaz, hogy nem mostanában volt, de nálunk menni kellett szülőnek/gondviselőnek. Még arra is emlékszem, hogy a szülőnek kellett vinni a személyi igazolványt is.
2017. jún. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :D
2017. jún. 20. 19:15
 8/10 Pelenkásfiú ***** válasza:

Megnéztem jónéhány iskola weboldalát, egyetlen helyen sem említették a szülőt, csak hogy vinni kell a korábban kiküldött adatlapokat, stb. kitöltve (és nyilván aláíratva). Meg igazolványaid másolata, stb.

Szerintem olvasd el, hogy a te iskolád mit ír, az a biztos.

2017. jún. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
50%
Pelenkás, nyugodtan elhiheted, iskolában dolgozom. A mi honlapunkon pl kinn van.
2017. jún. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Persze lehet, hogy a mi sulink speciális, mert komoly alkalmassági vizsgánk van, amit szülői beleegyezés nélkül nem végzünk el és anélkül nincs beiratkozás. Erre mondjuk nem gondoltam. Tényleg kérdezd meg akkor.

Amúgy nincs több nap megadva beiratkozásra? Biztos csak egy?

2017. jún. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!