Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Jár innen valaki Nyíregyházán...

Jár innen valaki Nyíregyházán a Kölcsey Ferenc Gimnáziumban?

Figyelt kérdés
Szeptembertől odafogok járni és érdekelne, hogy milyen a tanárok, a közösség, maga az iskola. Szerettek-e odajárni?
2017. jún. 21. 21:41
 1/6 A kérdező kommentje:
*Gimnáziumba
2017. jún. 21. 21:41
 2/6 anonim ***** válasza:
Én csak jártam. Életem meghatározó négy éve volt az biztos. A tanárok nagy része értelmes, segítőkész és jól tanít. Persze van egy-kettő aki lehet hogy nem lesz a kedvenced, meg furcsa a stílusa de hát ilyen mindenhol van. A közösség szerintem szuper, legalábbis az én időmben még az volt (2012-2016-ig jártam ide). Általában nagyon jól összekovácsolódik az osztály, és jó barátokra lel az ember. Én szerettem ide járni, és sokszor még vissza is mennék ha tehetném. Sok szép emlékem van az iskoláról.
2017. jún. 22. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen, jo ilyeneket olvasni:)
2017. jún. 22. 20:52
 4/6 anonim ***** válasza:

Milyen tagozatra mész?

Amúgy csak jókat hallottam róla, majdnem én is odamentem :)

2017. jún. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Haladó angolra megyek. Végül melyik iskolába mentél?:)
2017. jún. 28. 20:40
 6/6 anonim ***** válasza:
Ismerek valakit, aki kezdő németre megy, és nála jobban senkit sem utálok. Remélem, hogy nem egy osztályba fogsz vele járni :)
2017. jún. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!