Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A hévizi Bibó István Gimnázium...

A hévizi Bibó István Gimnázium mennyire erős?

Figyelt kérdés
Nagyon megtetszett az iskolában az hogy otthonos, de igazából a keszthelyi Vajdába akarok\akartam menni. A Bibóról úgy tudom nem a legerősebb bár ezt a kissé egoista nővérem valja aki eléggé rossz döntéseket hozott. Anyum munkatársának a lánya fellebbezéssel került be, pedig kb.3,5-ös volt csak az átlaga. Ez nagyon elbizonytalanít. Tudom ha ide megyek nem valószínű,hogy orvos leszek,de hihetetlenül vonz az iskola,a kollégium. Jövőre leszek 8.-as és nem tudom mit csináljak!... Várom a véleményeket! :)

2017. jún. 22. 21:59
 1/5 anonim válasza:
Vajdába sokkal erősebb a biosz,ha tényleg orvos szeretnél lenni.A Bibo nem olyan erős iskola,mint a Vajda.Te tudod mennyit akarsz tanulni meg hova szeretnél menni,mi a célod.Én a Vajdát ajánlom.
2017. júl. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ:)
2017. júl. 13. 12:57
 3/5 anonim válasza:
Szia:) Én szeptembertől leszek 9.-es Bibóban nyelvi szakon. Szerintem a Vajda egyáltalán nem erősebb mint a Bibó , sőt már elég rossz híre lett a Vajdának:/ Ráadásul egyházi gimi lesz , ami elég nagy felháborodást keltett a vajdás tanárok között is , és ez elég sok szabállyal fog járni. Tényleg nagyon otthonos a Bibó , és ide 4-es átlag alattiaknak esélyük sincs bekerülni. Az hogy az a lány fellebbezett az nem a sulit minősíti:) Biztos volt megfelelő indok amiért felvették. Ha bármi kérdésed van nyugodtan írj:)
2017. júl. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat:)

Én is hallottam róla hogy egyházivá akarják tenni,de még ez nem teljesen biztos. Azt hiszem megvárom a nyílt napokat és utána még átgondolom. Ismerek valakit aki a Bibóba járt általános szakra és most orvosnak tanul, ez eléggé biztató számomra.:D

2017. aug. 25. 12:19
 5/5 anonim válasza:
Van olyan ismerősöm aki a VAJDÁBA került be 3.5-ös átlaggal FELLEBBEZÉS NÉLKÜL! Szóval na aggódj, ez nem a sulit minősíti.
2020. márc. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!