Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi történik ha elvesztem az...

Mi történik ha elvesztem az érettségi bizonyítványomat?

Figyelt kérdés

Ma fogom megkapni és utána még elkell mennem 1-2 helyre mielőtt haza tudnám hozni, biztos vagyok benne, hogy nem fogom elveszíteni... pl.: a telefonomat is mindennap magammal hordom mégsem veszítettem még el, de felvetette benne azt a problémát, hogy mi lehet akkor ha valaki elveszíti..


Ha elveszíti valaki mit tud tenni? Mennyi idő amire újra kiállítanak neki egyet? Ha valaki úgy veszti el hogy 5-10 éve érettségizett és most kéne neki akkor ő mit tud csinálni? :D Ezek nyilván vannak tartva valamilyen rendszerben?



2017. jún. 23. 11:13
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Újat már nem kap... Az eredményei rögzítve vannak egy rendszerben, és az alapján adnak neki igazolást az eredményeiről. Tehát gyakorlatilag pár A4-es papír lesz onnantól az érettségi.
2017. jún. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az érettségiztető középiskola másodlatot állít ki. Amennyiben az iskola már megszűnt az Oktatási Hivatal állítja ki. Régebben illetékköteles volt, talán már ez is illetékmentes.
2017. jún. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
34%
Ha tudsz csinálj róla fémynásolatot
2017. jún. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
31%
Bélyeg van benne (mostaniban) egyébként?
2017. jún. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
4# Nem látok rajta :)
2017. jún. 23. 20:19
 6/7 anonim ***** válasza:
nem lesz belőle semmi károd , nyugi..
2017. jún. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Most is fizetni kell érte.
2017. jún. 24. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!