Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tudna egy Miskolci egyetemi...

Sotihasznalo kérdése:

Tudna egy Miskolci egyetemi mérnök informatikus hallgató válaszolni a kérdéseimre? (lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Lehetőleg első éves (most végzett gólyák) válaszára lennék kíváncsi, de felsőbb osztálybeliek is válaszait is várom.

(Kérlek ha van ilyen ismerősötök mutassátok meg neki a kérdésem.)

Ilyen kérdéseim lennének.

-Hol lehet megtekinteni az egymásra épülő tantárgyak listáját?


-Mik a tapasztalaitok jegyzet ügyében? Fel lehet-e készülni jegyzetből, vagy ha nem, akkor honnan készültök?

(manapság az is kérdés, hogy fizikai jegyzet van, vagy moodle-ös ha az utóbbi akkor az hogy vált be nektek hasznos?)


-Mekkora a kibukási arány? Aki lemorzsolódik az jogosan esik ki?


-Rögtön első félévben kezdtetek programozást tanulni az egyetemen? Ha igen milyen programnyelven?


-Van-e egyéb olyan dolog amit jobb lett volna ha tudtatok volna amikor jelentkeztetek?


Nagyon szívesen várok válaszokat a fenti kérdések összesére, vagy csak részleteire mind alul mind privát üzenetben.



2017. jún. 25. 11:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Az egymásra épülő tárgyakat látni fogod a kis könyvben amit beiratkozáskor kapsz majd. A kibukási arányt nem tudom sem a jegyzeteket. Programozni rögtön de inkább csak alapokat de a nyelvet sajnos nem tudom. Ammi a hasznos infót illeti talán az hogy rengetem matekod lesz.
2018. aug. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 nemaRendőrség ***** válasza:

Hol lehet megtekinteni az egymásra épülő tantárgyak listáját?

Beiratkozásnál kapott kiskönyvben, de fent van a gepesz.uni-miskolc.hu oldalon is



-Mik a tapasztalaitok jegyzet ügyében? Fel lehet-e készülni jegyzetből, vagy ha nem, akkor honnan készültök?

Én jártam órára, ott jegyzeteltem. Azokból és a diákból készültrm


(manapság az is kérdés, hogy fizikai jegyzet van, vagy moodle-ös ha az utóbbi akkor az hogy vált be nektek hasznos?)


Jobban szeretem azt amit én írtam, de a moodle is jól jött párszor



-Mekkora a kibukási arány? Aki lemorzsolódik az jogosan esik ki?

Állítólag 50% körül végeznek, szerintem kevesebben

Igen, jogosan esnek ki az emberek.



-Rögtön első félévben kezdtetek programozást tanulni az egyetemen? Ha igen milyen programnyelven?

Első félévben pszeudo kód és c alapok vannak(logika miatt), később java/c#, javascript stb


-Van-e egyéb olyan dolog amit jobb lett volna ha tudtatok volna amikor jelentkeztetek?

Én idén végeztem de megyek msc-re.

Laptopot órára ne vigyél. Biztos jele, hogy ki fogsz bukni.

Járj be előadásokra és gyakorlatokra(és figyelj is)

2018. aug. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!