Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 2017-es emelt érettségizők, a...

2017-es emelt érettségizők, a behívómon szerepel, a tájékoztató-, záró- és eredményhirdető értekezletek időpontjai és helyszínei. Nekünk melyiken kell részt vennünk, és melyiken nem muszáj? Valamint, mik lesznek ezeken az értekezleteken?

Figyelt kérdés

2017. jún. 28. 16:51
 1/7 anonim ***** válasza:
52%
Az eredményhirdetőre érdemes elmenni
2017. jún. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
25%

A tájékoztató már bizonyára megvolt

(a szóbeli előtt szokott lenni)

2017. jún. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
52%
Az eredményhirdetőre menj el, mert ott adják a papírt
2017. jún. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én tavaly emelteztem valamiből, én felhívtam akkor előtte az iskolát; a megnyitó az szerintem a középszintűsöknek volt, akik oda is jártak abba az adott iskolába, én már akkor egy ideje nem voltam iskolás, amikor emeltezni mentem, és nem is oda jártam, hanem tök másik suliba; aztán megvolt a vizsga, ott volt valami másfél óra csúszás, de az belefért; és a záró az meg elmaradt, és utána is meg volt adva, hogy talán hétfőn meg szerdán délelőtt lehetett elmenni a bizonyítványért/tanúsítványért.
2017. jún. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
29%
Miért kell egymás után 3 választ írni?
2017. jún. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
*a záró másik napon lett volna, de szokott olyat a bizottság, hogy eredetileg 3 napra lenne meghirdetve a vizsga, de a bizottság első nap reggel odamegy, és közlik, hogy nem maradnak 3 napot, ezért át kell szervezni az egészet; és akkor gondolom, hogy már előző nap megtartották a zárót a középszintűsöknek, és akkor amikor én odamentem, már csak a portás bácsi volt ott, meg neki a fia; és akkor utána meg volt adva, hogy melyik napokon van ott az iskolában olyan ügyelet, amikor be lehet menni, kiadják az emeltesek bizonyítványát.
2017. jún. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A behivon hivatalosan ma van mindegyik, de koszonom a valaszokat!:)
2017. jún. 29. 07:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!