Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miért kaptam hiánypótlási...

Miért kaptam hiánypótlási felszólítást az Oktatási Hivataltól?

Figyelt kérdés
Szóval az lenne a probléma, hogy mindent feltöltöttem, az érettségi bizonyítványomat amit már fel is dolgoztak. De még jóval azelőtt töltöttem fel a tanúsítványt az emelt angol érettségiről, és az utolsó 3 év végi középiskolai bizonyítványomat. Amik még "feldolgozás alatt" állnak. Viszont Jó másfél hete kaptam hiánypótlási felszólítást és azt írják benne, hogy töltsem fel vagy az érettségi vagy a középiskolai dokumentumot. NEM ÉRTEM! Mit kellene tegyek ? Vagy minden jól van így?

2017. júl. 1. 12:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is feltöltöttem már mindent és én is kaptam e-mailt, jól be is szartam.
2017. júl. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Így voltam én is, meg az összes ismerősöm is. Azóta se értjük, mi történt:/
2017. júl. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Tehát nem egyedül vagyok ezzel a gonddal. És ti tesztek valamit? Vagy csak várjunk, hátha csak egy körlevél volt az?
2017. júl. 2. 10:27
 4/6 anonim ***** válasza:

Mi feltöltöttünk mindent, törzslapot, kilencedikes, tizedikes, tizenegyedikes, tizenkettedikes bizonyítványt egyaránt. Két példányban. Illetve az érettségi bizonyítványt is feltöltöttük, akár kell, akár nem. Bajunk nem lesz belőle, és inkább legyen fent feleslegesen, mint ne.

De tényleg nem tudjuk, miért jött a felszólítás, évfolyamtársam szerint azért, mert nem töltöttük még fel akkor az érettségi bizonyítványt. De azt elméletileg nem is kell feltölteni. Szóval tényleg fogalmunk sincs, mert az e-mailben meg nem volt semmi konkrétum, csak hogy pótoljuk a hiányzó dolgokat... Mondom köszönöm szépen, akkor feltöltök mindent, akár kell, akár nem:')

2017. júl. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A törzslap az micsoda? És kell?
2017. júl. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A törzslap a középiskolai bizonyítványban van, a harmadik oldalon. Ott vannak az alapadatok. Fogalmam sincs, kell-e, ismerősöm korábban feltöltötte, de ő is kapott felszólítást. Inkább én is feltöltöttem.
2017. júl. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!