Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi történt a Vécseyvel?...

Mi történt a Vécseyvel? (Nyíregyháza)

Figyelt kérdés
Nyíregyházi vagyok, a Toldin nőttem fel. Általánosba a 12-esbe jártam (ma Vécsey iskola), és rettenetesen szerettem azt a sulit. Még mindig van olyan barátom, akit onnan ismerek és tartjuk a kapcsolatot. Egy időre Várpalotára költöztünk, ott megnősültem, majd úgy döntöttünk a feleségemmel Nyíregyházára költözünk. Megszülettek a gyerekeim, most lesz nagycsoportos a nagyobbik, és suliválasztás előtt állunk. Egyértelműen a volt iskolámba szeretném íratni, de mindenki óva int, meg lebeszélne róla de normális okot sosem kapok rá. Mégis mi a baj ezzel a sulival? Mi történt a 30 év alatt?
2017. júl. 1. 16:21
 1/2 anonim válasza:

Nem odavalósi vagyok.

De 30 év!!

cserélődött a tanárikar nem lehet tudni hányszor és milyenek a mostaniak,a diákok közt több a rendbontó és az évekkel csak több lesz.

(én kb 6 éve ballagtam a nyolcadikból és már kicsit sem olyan mint régen 2 tanár maradt ugyan az,de már azok is a nyugdíjhoz közel állnak és a diákok közt is nagy lett a változás,az udvaron ha 10! nemnap barnított volt,de lehet hogy a 10 az sok) és ez csak 6 év.

2017. júl. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nyíregyházán élek, mióta az eszemet tudom.

Az Érkert, ahol a Toldi utca van és a Vécsey suli sajnos nem egy élhető környék manapság.

Mindenki, aki tud menekül ebből a városból, mert munkalehetőség nulla és szép számmal ellepték a romák. Régi imádott iskola ide-vagy oda én biztos nem oda iratnám.

Anno a Zelkbe jártam, teljesen jó környéken van. Manapság oda sajnos nehéz bekerülni.

2017. júl. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!