Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Jövőre emeltezem magyarból....

Jövőre emeltezem magyarból. Ti milyen kötelező olvasmány listát kaptatok?

Figyelt kérdés

A tanárom év végén elfelejtett nekünk összefoglaló, pontos listát adni. Kerestem az interneten, de nem nagyon találtam (szeretném az olvasást nyáron elkezdeni).

Megköszönöm, ha tudtok segíteni.



2017. júl. 2. 21:26
 1/5 anonim ***** válasza:
9%

Biblia

Háború és béke

Az elfenekelt leszbikusok pokla

A kék kisvonat

Anna Karenina

Mein Kampf

2017. júl. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi :D

(Remélem jövőre az elemzésnél az Elfenekelt leszbikusok klubját kapjuk majd :D)

2017. júl. 3. 01:36
 3/5 A kérdező kommentje:
*Sorry, az Elfenekelt leszbikusok poklát
2017. júl. 3. 01:37
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
A "Mein Kampf" az ugye nem
2017. júl. 3. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Milyen kötelezőkre gondolsz? A tételsor decemberben derül ki, de kb. 4-6 tételt változtatnak csak meg az ideiből, úgyhogy már az alapján elkezdheted a készülést. Az írásbelin pedig bármi lehet, idén például Ottlik Iskola a határon c. könyvéből volt részlet (ami szóbeli tétel is), és ahhoz kapcsolódóan voltak feladatok, de kb. 2-3 az, ami ténylegesen kapcsolódott is a műhöz vagy Ottlikhoz. Én nem olvastam, és így is csak pár pontot veszítettem.
2017. júl. 3. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!