Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemi Átsorolás és Átjelent...

Egyetemi Átsorolás és Átjelentkezés, lehetséges-e megtartani az Állami ösztöndíjat, ha megpróbálok átjelentkezni egymásik egyetemre?

Figyelt kérdés
Sajnos nagyon úgy tűnik hogy ki fogok csúszni egy kredittel a meghatározott kreditszámtól, és nem igazán tudom, nem is nagyon találtam sehol, hogy ha átsorolnának, akkor az már érvényes lesz, ha esetleg sikerülne átjelentkezni, vagy a másik Egyetemen, már valószínűleg akkor se lenne hely államin, hogy ha nem sorolnának átt a jelenlegin? Esetleg ha valaki tud bármilyen információt, nagyon hálás lennék érte. Előre is köszi!

2017. júl. 2. 23:35
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs elég kredited benn maradni államin akkor a másik egyetem se vesz át államira. Átjelentkezésnél megnézik az átlagod és a krediteid számát, ha látják hogy nem érted el a minimumot szólnak úgyis, hogy csak önköltségesre tudnának átvenni. Ezt átjelentkezéssel nem tudod kijátszan, újra kell felvételezned a szakra februárban vagy ha maradsz önköltségesen egy év múlva kérvenyezheted az átsorolást államira (habár ez ritkán sikerül, mert nagyon jó átlag kell hozzá meg hogy legyen üresedés).
2017. júl. 2. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!