Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Pannon egyetemere lehet...

A Pannon egyetemere lehet duplázással menni?

Figyelt kérdés

A Pannon egyetemen van angol/informatikatanári szak, amit már egy jó ideje kinéztem magamnak, viszont nem tudom, hogy a pontjaimat duplázással számolják vagy a hagyományos módszerrel.

Szóval a kérdés, erre a szakra mehetek duplázással?



2017. júl. 8. 15:39
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
A felsőoktatási felvételi pontszámítási szabályai mindenhova ugyanúgy érvényesek, olyan nincs, hogy az egyik szakon lehet duplázni, a másikon viszont nem. Lehet mindegyiken. De úgy fogják számolni a pontjaidat, ahogy kedvezőbb, automatikusan a magasabb pontszámot kapod.
2017. júl. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Tehát akkor szakonként nem tér el, de egyetemenként sem?

Na, szuper!

2017. júl. 8. 15:56
 3/6 anonim ***** válasza:
90%
Nem tér el, a pontszámítás szabályai ugyanazok, max. az lehet különbség, hogy hova, milyen tárgyakat fogadnak el. Kivétel ezalól persze minden olyan képzés, ahova külön, nem központi felvételi eljárás van.
2017. júl. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Zöld mancs ment!

2017. júl. 8. 16:56
 5/6 A kérdező kommentje:

Látom valaki lepontozta a válaszolót.

Esetleg valamit rosszul írt? Vagy tényleg eltér egyetemenként?

Ha igen, írjátok meg, mert fontos lenne!

2017. júl. 8. 17:23
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Úgy van, ahogy írta, nem tudom, miért szórakozik valaki a piros kézzel.
2017. júl. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!