Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Károli Gáspár Református...

Károli Gáspár Református Egyetem - ÁJK? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Régebbi kérdéseket már olvastam, érdekelne, hogy mennyiben változott meg, és milyen irányba. Közel lenne hozzám, ezért jött fel opciónak.

2017. júl. 10. 11:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Én most oda jelentkeztem jogász képzésre,nekem szimpatikus a hely, de szeptemberben többet fogok tudni mondani:)
2017. júl. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
18%
Az ország leggyengébb jogi egyeteme. Egy SZTE-s. :)
2017. júl. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
61%
Nekem pont megfelel a minimum színvonal,legalább nem szívatnak annyira.
2017. júl. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Milla80 ***** válasza:
Tenyleg nem szivatnak? Nem gancsoljak a hallgatokat?
2017. júl. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
73%
Én azért jelentkeztem oda. Amelyik egyetem nagyra tartja magát,az mind köcsög a hallgatókkal. Persze mindenhol jogász képzésről van szó,tehát a Károlin is fognak követelni csak remélhetőleg nem arra fog menni a játék,hogy minnél többen kihulljanak.
2017. júl. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem sincs értelme szivatós helyre menni, csak mert jobbnak harangozzák be. :) Úgyis a szorgalom fog számítani, a legtöbbet már dolgozva tanul az ember. Ezt az ismeretségi körömben, családban tapasztalom, tehát nem csak elképzelés. Lehet hogy van ahol számít hogy hol végeztél, de nem olyan sok helyen, mint egyesek terjesztik. (És nem is biztos hogy nagy veszteség egy olyan hely, ahol a szorgalmad, talentumod nem szempont.) Egyforma végzettséget adnak a különböző helyek - tetszik egyeseknek vagy sem. A tehetség meg egyéni dolog.


* Én talán jövőre jelentkezem vagy utána (nem ide), szívesen beszélgetek joghallgatókkal tapasztalatokról. :D

2017. júl. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Oké. Engem felvettek a Károlira, majd írok szeptember vége felé kommentet,hogy milyen,ha nem felejtem el:D
2017. júl. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Milla80 ***** válasza:
Na milyen a Karoli ?
2017. okt. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
87%
Haha, akkor mondom a menüt. Az összes tárgy jó, 2 kivétellel: Egyetemes Állam és jogtudományt, Magyar állam és jogtudomány. Ezt a 2 előadást Stipta tanár úr tartja akinek nekem nem jön be az előadás módja, de amúgy fel lehet belőle készülni. Zh-ra legalábbis, egyetemesből majd csak vizsga lesz. A hallgató közösség szuper, nem flegmák, barátságosak, a tanárok nem köcsögök. Eddig semmi pénzért nem mentem volna sem a Pázmányra sem az ELTE-re. Aki nálunk van ex-Pázmányos azok mind arról számolnak be, hogy a Pázmányon szívatnak a tanárok és szó szerint magoltatnak.
2017. okt. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!